معرفی دوره های فیزیک کلاسینو

فیزیک کلاسینو

داوطلبان و دانش‌آموزان در دوره متوسطه اول و دوره متوسطه دوم با دروس تخصصی مختلفی روبه‌رو هستند. یکی از دروس تخصصی که سطح دشواری بالایی برای داوطلبان دارد و آن‌ها را با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌کند، درس فیزیک است. متاسفانه گاهی اوقات درس فیزیک در امتحانات و کنکور سراسری بلای جان داوطلبان می‌شود و آن‌ها را با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌کند. داوطلبان و دانش‌آموزان باید برای درس فیزیک چه منابعی را مطالعه کنند؟ کلاسینو یک خبر خوب برای تمامی داوطلبان و دانش‌آموزان دارد. این موسسه برای درس فیزیک دوره‌های آموزشی خاصی در نظر گرفته است. داوطلبان و دانش‌آموزان با مشاهده دوره‌های فیزیک کلاسینو شرایط بهتری را برای یادگیری درس فیزیک خواهند داشت.

متاسفانه دوره‌های آموزشی زیادی برای درس فیزیک وجود دارند. داوطلبان و دانش‌آموزان هنگام مطالعه ده‌ها منبع درس فیزیک دچار سردرگمی می‌شوند. کلاسینو در این شرایط به کمک داوطلبان و دانش‌آموزان می‌آید و دوره‌های فیزیک کلاسینو را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. داوطلبان و دانش‌آموزانی که دوره‌های فیزیک کلاسینو را مشاهده می‌کنند دیگر هیچ نیازی به مطالعه ده‌ها منبع آموزشی ندارند. آن‌ها می‌توانند تنها ویدیوهای آموزشی فیزیک کلاسینو را مشاهده کنند و تمامی مفاهیم فیزیک را به خوبی یاد بگیرند.

دوره‌های فیزیک کلاسینو بسیار زیاد و متنوع هستند، زیرا کلاسینو دوره‌های متنوعی را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌دهد. بنابراین داوطلبان و دانش‌آموزان قبل از انتخاب فیزیک کلاسینو باید نوع دوره آموزشی خود را انتخاب کنند. با توجه به اهمیت انتخاب دوره مناسب در کلاسینو، ما در این مطلب به سراغ معرفی تمامی دوره‌های فیزیک کلاسینو می‌رویم و دوره‌های فیزیک این موسسه را به داوطلبان و دانش‌آموزان معرفی می‌کنیم تا داوطلبان بتوانند با شناخت بیشتری به سراغ انتخاب دوره‌های فیزیک کلاسینو بروند.

 

مشخصات و ویژگی‌های دوره فیزیک کلاسینو

کلاسینو با ارائه دوره‌های مختلف داوطلبان و دانش‌آموزان را برای یادگیری بهتر هر درسی آماده می‌کند. این پلتفرم تلاش می‌کند تا هیچ دغدغه‌ای برای دانش‌آموزان و داوطلبان در مورد یادگیری دروس مختلف باقی نماند. درس فیزیک به عنوان یکی از پیچیده‌ترین دروس در سطوح مختلف آموزشی در نظر گرفته می‌شود و بسیاری از داوطلبان با مشکلاتی در فهم و یادگیری این درس روبه‌رو هستند. اما کلاسینو با استفاده از آموزش‌های خاص خود توانسته است فرآیند یادگیری فیزیک را برای دانش‌آموزان و داوطلبان ساده‌تر و قابل فهم‌تر کند. این امکان برای دانش‌آموزان و داوطلبان وجود دارد که به سادگی با توجه به نیاز و سطح خود در دوره‌های فیزیک کلاسینو شرکت کنند و مفاهیم این درس را یاد بگیرند.

دوره‌های فیزیک ارائه شده در کلاسینو از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند که این امکان را به داوطلبان می‌دهد که آن‌ها با توجه به نیاز و تمایل خود دوره متناسب را انتخاب کنند. ما در بخش زیر ویژگی‌ها و مشخصات برخی از دوره‌های فیزیک کلاسینو را به دانش‌آموزان و داوطلبان معرفی می‌کنیم تا آن‌ها بتوانند بهترین دوره فیزیک را برای مطالعه انتخاب کنند:

 • تدریس درس فیزیک توسط بهترین اساتید فیزیک ایران
 • آموزش درس فیزیک با استفاده از روش‌های خاص
 • قیمت مناسب دوره‌های آموزشی درس فیزیک
 • مشاهده تمامی ویدیوهای آموزشی به صورت آنلاین
 • امکان پرسش و پاسخ در کلاس‌های درسی
 • دسترسی به ویدیوهای آموزشی در هر زمان و مکانی
 • امکان مشاهده جلسه اول هر دوره به صورت رایگان
 • دسترسی به تمامی اطلاعات دوره‌های فیزیک در جلسات قبل
 • آموزش حل تست‌های فیزیک در کنکور سراسری
 • امکان دریافت برنامه‌ریزی مستقل برای هر داوطلب
 • و …

 

فیزیک کلاسینو

 

1) فیزیک کلاسینو در دوره نکته و تست (TNT)

یکی از محبوب‌ترین دوره‌های آموزشی در کلاسینو، دوره نکته و تست یا TNT  کلاسینو است. اما این دوره چیست و چه امکاناتی را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌دهد؟ کدام داوطلبان باید فیزیک کلاسینو در دوره نکته و تست کلاسینو را انتخاب کنند؟ اول از همه باید به این موضوع اشاره کنیم که فیزیک کلاسینو در دوره TNT مخفف تدریس، نکته و تست است. این بدین معنی است که داوطلبان و دانش‌آموزان در این دوره ابتدا توسط اساتید برتر کلاسینو مفاهیم درس فیزیک را یاد می‌گیرند. داوطلبان در مرحله بعدی با نکات مهم و کلیدی درس فیزیک آشنا می‌شوند و سپس به سراغ حل تست‌های فیزیک در کنکور می‌روند.

داوطلبان و دانش‌آموزانی که فیزیک کلاسینو دوره TNT را برای یادگیری درس فیزیک انتخاب کرده‌اند پس از مشاهده این دوره به راحتی توانایی یادگیری 70 الی 100 درصد از مطالب درس فیزیک را  دارند. دوره TNT کلاسینو برای داوطلبانی مناسب است که درس فیزیک را برای مطالعه به صورت دست و پا شکسته شروع‌ کرده‌اند. دانش‌آموزان در این دوره به صورت جامع و کامل مفاهیم درس فیزیک را یاد می‌گیرند. بنابراین داوطلبان نباید هیچ نگرانی در مورد یادگیری درس فیزیک در این دوره داشته باشند.

فیزیک کلاسینو در دوره TNT چه مفاهیمی را شامل می‌شود؟ داوطلبان و دانش‌آموزان در این دوره با تدریس فشرده همراه با نکته و تست روبه‌رو هستند. آن‌ها در این دوره یک مرور صد درصدی بر روی مطالب درس فیزیک دارند. درس فیزیک در این دوره 8 تا 12 جلسه 3 الی 4 ساعته است. داوطلبان و دانش‌آموزان می‌توانند دو جلسه اول این دوره را به صورت رایگان مشاهده کنند. این دوره برای داوطلبانی مناسب است که به دنبال شرکت در کنکور سراسری هستند. بنابراین داوطلبان در این دوره در کنار یادگیری مفاهیم با تست‌های مختلفی نیز روبه‌رو می‌شوند.

اساتید فیزیک کلاسینو در دوره نکته و تست

 • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور فیزیک: استاد مهدی براتی
 • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور فیزیک: استاد محمد نوکنده

 

فیزیک کلاسینو

 

 

2) فیزیک کلاسینو در دوره جاست تست

یکی دیگر از دوره‌های فیزیک کلاسینو، دوره جاست تست است. این دوره همانطور که از نامش پیداست تنها بر روی تست‌های درس فیزیک تمرکز دارد. دوره جاست تست فیزیک کلاسینو برای کدام داوطلبان مناسب است؟ کدام داوطلبان باید به سراغ انتخاب این دوره بروند؟ قبل از هر موضوعی باید به این نکته اشاره کنیم که دوره جاست تست فیزیک کلاسینو برای مشاهده داوطلبان گروه تجربی و ریاضی آماده شده است. این دوره تنها برای داوطلبانی مناسب است که سطح متوسط به بالا در درس فیزیک دارند.

دوره جاست تست فیزیک کلاسینو معمولا یک یا دو ماه مانده به کنکور شروع می‌شود. داوطلبان و دانش‌آموزان در این دوره تنها با تست‌‌های فیزیک هم سطح کنکور روبه‌رو می‌شوند. دوره جاست تست معمولا از 8 جلسه تشکیل شده است و تست‌های فیزیک کنکور را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌دهد. اساتید فیزیک کلاسینو در این دوره با حل تست‌های دشوار و مشابه کنکور به داوطلبان کمک می‌کنند تا آن‌ها آمادگی بالایی برای پاسخگویی به سوالات فیزیک در کنکور داشته باشند.

داوطلبان در دوره فیزیک جاست تست کلاسینو با انواع تست‌های فیزیک روبه‌رو می‌شوند. اساتید این دوره پاسخ تشریحی تمامی این تست‌ها را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌دهند. داوطلبان در این دوره به مشاوره‌های تحصیلی نیز دسترسی دارند. هدف اصلی این دوره کمک به دانش‌آموزان و داوطلبان در تثبیت مطالب درسی و افزایش مهارت تست ‌زنی در کنکور است. داوطلبانی که از این دوره استفاده می‌کنند شانس بیشتری برای کسب یک درصد بالا برای درس فیزیک در کنکور دارند.

این دوره مبتنی بر حل تست‌های مشابه کنکور است و توسط بهترین اساتید تدریس می‌شود. داوطلبان به پاسخ تمامی تست‌ها دسترسی دارند و پاسخ تمامی تست‌ها را به صورت کامل یاد می‌گیرند. داوطلبانی که به دنبال جمع‌بندی سریع و موثر مطالب درسی هستند و پایه نسبتا قوی دارند باید از این دوره استفاده کنند.

 

اساتید فیزیک کلاسینو در دوره جاست تست

 • کلاس آنلاین just test کنکور فیزیک: استاد محمد نوکنده (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)
 • کلاس آنلاین just test کنکور فیزیک: استاد مهدی براتی (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)

 

3) فیزیک در دوره نوبان کلاسینو

کلاسینو دوره‌های آموزشی زیادی را برای درس فیزیک در نظر گرفته است. یکی از این دوره‌ها که محبوبیت زیادی مابین داوطلبان گروه تجربی و ریاضی دارد، دوره نوبان است. دوره نوبان کلاسینو چیست؟ این دوره چه مشخصات و ویژگی‌هایی دارد؟ کدام داوطلبان باید از این دوره استفاده کنند؟ اول از همه به این موضوع اشاره کنیم که دوره نوبان دوره‌ای است که از ماه آبان در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌گیرد. کلاسینو با برگزاری این دوره به داوطلبان این پیام را می‌دهد که برای شروع یادگیری هیچ وقت دیر نیست. دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند فیزیک کلاسینو را از ماه آبان شروع به یادگیری کنند و برای کنکور سراسری به بهترین شکل ممکن آماده شوند.

دوره نوبان یک دوره جامع ویژه کنکور اردیبهشت و تیر است. داوطلبان و دانش‌آموزان گروه تجربی و ریاضی می‌توانند از ماه آبان برای یادگیری دروس برنامه‌ریزی کنند. حالا به سراغ پاسخ این سوال می‌رویم. دوره نوبان فیزیک کلاسینو برای کدام داوطلبان مناسب است؟ این دوره آموزشی برای دانش‌آموزان و داوطلبانی مناسب است که فرصت تابستان خود را بنا به هر دلیلی برای مطالعه دروس از دست داده‌اند. داوطلبانی که می‌خواهند برای بار دوم در کنکور سراسری شرکت کنند باید به سراغ فیزیک کلاسینو در دوره نوبان بروند.

داوطلبان در فیزیک نوبان کلاسینو به صفر تا صد مفاهیم فیزیک در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم دسترسی دارند. این بدین معنی است که داوطلبان به صورت جامع و کامل مفاهیم درس فیزیک را در این دوره یاد می‌گیرند. داوطلبان در این دوره با تمرین و حل تست‌های فیزیک نیز روبه‌‌رو هستند. به عبارت دیگر داوطلبان در این دوره ابتدا مفاهیم را یاد می‌گیرند و سپس به سراغ تست‌های کنکور می‌روند.

اساتید فیزیک کلاسینو در دوره نوبان

 • کلاس آنلاین جامع کنکور فیزیک: استاد محمد نوکنده شروع از آبان
 • کلاس آنلاین جامع کنکور فیزیک: استاد علیرضا عربشاهی شروع از آبان
 • کلاس آنلاین جامع کنکور فیزیک: استاد مهدی براتی شروع از آبان

 

فیزیک کلاسینو

 

 

4) فیزیک کلاسینو در دوره جامع یازدهم

برخی از دوره‌های فیزیک کلاسینو تنها مناسب برای یک پایه تحصیلی هستند. دوره فیزیک کلاسینو در دوره جامع یازدهم نیز تنها برای پایه یازدهم مناسب است. این بدین معنی است که دانش‌آموزان در پایه یازدهم که به دنبال یک نمره مناسب در امتحانات هستند باید این دوره را انتخاب کنند. در دوره جامع یازدهم کلاسینو داوطلبان و دانش‌آموزان با مفاهیم فیزیک مربوط به پایه یازدهم آشنا می‌شوند. این دوره به صورت جامع و کامل مفاهیم فیزیک این پایه را به داوطلبان آموزش می‌دهد. این امکان برای داوطلبان و دانش‌آموزان وجود دارد که با مطالعه این دوره مفاهیم فیزیک پایه یازدهم را به خوبی فرا بگیرند و بتوانند بهترین نتایج را در امتحانات و آزمون‌ها کسب کنند.

 

اساتید فیزیک کلاسینو در دوره جامع یازدهم

 • کلاس آنلاین فیزیک سال یازدهم: استاد علیرضا عربشاهی
 • کلاس آنلاین فیزیک سال یازدهم: استاد مهدی براتی

 

5) فیزیک کلاسینو در دوره ویژه امتحانات خرداد سال دهم

دانش‌آموزان در پایه دهم دوره متوسطه دوم باید در امتحانات خرداد شرکت کنند. کلاسینو برای این دانش‌آموزان نیز یک دوره آموزشی خاص در نظر گرفته است. دانش‌آموزان می‌توانند برای یادگیری درس فیزیک در پایه دهم و برای امتحانات خرداد به سراغ فیزیک کلاسینو در دوره ویژه امتحانات خرداد بروند. دانش‌آموزان در این دوره به صورت  جامع تمامی مفاهیم فیزیک دهم را یاد می‌گیرند و برای امتحانات آماده می‌شوند. این دوره تنها برای امتحانات خرداد پایه دهم مناسب است.

اساتید فیزیک کلاسینو در دوره ویژه امتحانات خرداد سال دهم

 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال دهم فیزیک: استاد مهدی براتی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال دهم فیزیک: استاد مهدی فتحی

 

 

 

 

6) فیزیک کلاسینو در دوره ویژه امتحانات خرداد سال یازدهم

در دوره متوسطه دوم، دانش‌آموزان در پایه یازدهم باید با چالش‌های امتحانات خرداد روبرو شوند که شامل محتوای گسترده‌ای از دروس مختلف است. با توجه به اهمیت ویژه‌ای که درس فیزیک در این مرحله دارد، کلاسینو به عنوان یک پلتفرم آموزشی معتبر، برای دانش‌آموزان پایه یازدهم یک دوره ویژه در نظر گرفته است.

در این دوره ویژه برای امتحانات خرداد، دانش‌آموزان با رویکردی جامع و کاربردی مفاهیم فیزیک پایه یازدهم را به دقت آموزش می‌بینند. این دوره برای دانش‌آموزانی که در حال آماده‌سازی برای امتحانات پایه یازدهم هستند بسیار مناسب و کاربردی است.

آگاهی از این نکته مهم است که این دوره تنها برای امتحانات خرداد پایه یازدهم مناسب است، زیرا محتوای آن به طور ویژه بر اساس نیازهای این امتحانات طراحی شده است. بنابراین، دانش‌آموزانی که تمایل به بهبود عملکرد و نتایج خود در این امتحانات دارند می‌توانند با شرکت در این دوره ویژه به بهترین شکل ممکن برای نمرات بالا در درس فیزیک آماده شوند.

اساتید کلاسینو در دوره ویژه امتحانات خرداد سال یازدهم

 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال یازدهم فیزیک: استاد مهدی براتی

 

7) فیزیک کلاسینو در دوره تیر نهایی کلاسینو

همانطور که مطالعه می‌کنید کلاسینو دوره‌های آموزشی مختلفی را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌دهد و هر داوطلب با توجه به نیاز خود امکان انتخاب این دوره‌ها را دارد. یکی دیگر از دوره‌های این موسسه، تیر نهایی کلاسینو است. دوره تیر نهایی کلاسینو چیست؟ فیزیک کلاسینو در این دوره شامل چه مباحثی است؟

کلاسینو ارائه ‌دهنده‌ یک دوره جامع و کامل به نام تیر نهایی است که برای دوره زمان بین کنکور اردیبهشت و کنکور تیر مناسب است. این دوره از طریق ارائه محتوای آموزشی گسترده و جامع درس فیزیک به داوطلبان امکان می‌دهد تا به راحتی توانایی قبولی در کنکور و کسب نمره بالا در امتحانات نهایی را کسب کنند. بدین ترتیب، دوره فیزیک تیر کلاسینو به داوطلبان فرصتی مناسب برای به دست آوردن بالاترین نمره در فیزیک امتحانات نهایی و کسب درصد بالایی در کنکور برای درس فیزیک ارائه می‌دهد.

دوره تیر نهایی فیزیک کلاسینو دوره‌ای است که در آن اساتید به خلاصه‌سازی مطالب برای کنکور تیر ماه ۱۴۰۴ و آمادگی برای امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۴ می‌پردازند. این دوره برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم و فارغ‌التحصیلانی که هدف شرکت در امتحانات نهایی و کنکور ۱۴۰۴ نوبت دوم را دارند بسیار مناسب است. این دوره از هفته اول اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تا کنکور تیر ماه ادامه خواهد داشت.

اساتید فیزیک کلاسینو در دوره تیر نهایی

 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر فیزیک: استاد محمد نوکنده
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر فیزیک: استاد علیرضا عربشاهی
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر فیزیک: استاد مهدی براتی

 

فیزیک کلاسینو

 

 

8) فیزیک کلاسینو در دوره ویژه امتحانات خرداد سال دوازدهم

در دوره متوسطه دوم دانش‌آموزان در پایه دوازدهم با چالش‌های امتحانات خرداد و کنکور روبه‌رو هستند که شامل محتوای گسترده‌ای از دروس مختلف از جمله فیزیک است. درس فیزیک به عنوان یکی از دروس مهم کنکور و پایه دوازدهم برای داوطلبان گروه تجربی و ریاضی محسوب می‌شود. بنابراین کلاسینو برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم یک دوره ویژه در نظر گرفته است.

در این دوره ویژه برای امتحانات خرداد، دانش‌آموزان با رویکردی جامع و کاربردی مفاهیم فیزیک پایه دوازدهم را به دقت آموزش می‌بینند. این دوره برای دانش‌آموزانی که در حال آماده‌سازی برای امتحانات پایه دوازدهم هستند بسیار مناسب است، زیرا به طور کامل به تدریس مباحث مهم و ضروری این درس می‌پردازد.

آگاهی از این نکته مهم است که این دوره تنها برای امتحانات خرداد پایه دوازدهم مناسب است، زیرا محتوای آن به طور ویژه بر اساس نیازهای این امتحانات طراحی شده است. این دوره به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با تمامی جزئیات مهم‌ترین مفاهیم مرتبط با فیزیک آشنا شوند. بنابراین، دانش‌آموزانی که تمایل به بهبود عملکرد و نتایج خود در این امتحانات دارند، می‌توانند با شرکت در این دوره ویژه به بهترین شکل ممکن برای کسب نمرات بالا در درس فیزیک آماده شوند.

اساتید فیزیک کلاسینو در دوره ویژه امتحانات خرداد سال دوازدهم

 • کلاس آنلاین فیزیک سال دوازدهم ویژه امتحانات نهایی خرداد: استاد محمد نوکنده
 • کلاس آنلاین فیزیک سال دوازدهم ویژه امتحانات نهایی خرداد: استاد مهدی براتی

9) فیزیک کلاسینو در دوره جامع کنکور شروع از مرداد

هر داوطلبی با توجه به نوع نیاز خود می‌تواند یک دوره فیزیک را برای یادگیری در کلاسینو انتخاب کند. یکی دیگر از دوره‌های فیزیک کلاسینو، دوره جامع کنکور شروع از مرداد کلاسینو است. این دوره ویدیوهای فیزیک خود را از مرداد ماه در اختیار داوطلبان و دانش‌آموزان قرار می‌دهد. به عبارت دیگر، داوطلبان و دانش‌آموزان از تابستان برای کنکور شروع به یادگیری درس فیزیک می‌کنند. داوطلبان و دانش‌آموزان در این دوره نیز به صورت جامع و کامل مفاهیم فیزیک را یاد می‌گیرند و با تست‌های کنکور آشنا می‌شوند.

اساتید فیزیک در دوره شروع از مرداد

 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور فیزیک: استاد مهدی براتی
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور فیزیک: استاد محمد نوکنده
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور فیزیک: استاد علیرضا عربشاهی

 

فیزیک کلاسینو

10) دوره فیزیک یا علوم کلاسینو در دوره متوسطه اول

کلاسینو برای دانش‌آموزان در دوره متوسطه اول نیز دوره‌های آموزشی خاصی برای درس فیزیک در نظر گرفته است. البته دانش‌آموزان به این نکته توجه داشته باشند که دوره‌های فیزیک دوره متوسطه اول با نام علوم نیز در کلاسینو تدریس می‌شوند. دانش‌آموزان می‌توانند با استفاده از این دوره‌ها برای امتحانات آماده شوند. اساتید فیزیک کلاسینو در این دوره به صورت زیر هستند:

 • کلاس آنلاین نکته و تست1403 سال نهم علوم (فیزیک): استاد پویا بوربور
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد1403 سال هشتم علوم (فیزیک): استاد آرمین کمالی
 • کلاس آنلاین نکته و تست1403 سال نهم علوم (فیزیک): استاد آرمین کمالی

 

اساتید فیزیک کلاسینو

به نظر شما چرا کلاسینو محبوبیت زیادی مابین دانش‌آموزان و داوطلبان دارد؟ این سوال می‌تواند از زوایای مختلفی مورد بررسی قرار گیرد. اما یکی از دلایل اصلی محبوبیت کلاسینو، حضور برترین اساتید در این موسسه است. اساتیدی که در کلاسینو فعالیت می‌کنند، جزو بهترین اساتید ایران هستند و دارای تجربه و تخصص فراوانی در زمینه‌های مختلف هستند.

اساتید کلاسینو از میان برترین اساتید ایران انتخاب شده‌اند و هر درس توسط چندین مدرس با تخصص مشخص تدریس می‌شود. وجود چند مدرس برتر در کلاسینو این امکان را به دانش‌آموزان و داوطلبان می‌دهد که درس مورد نظر را با استاد مورد علاقه خود مطالعه کنند و از تجربه و دانش ارزشمند این اساتید بهره‌مند شوند.

اساتید کلاسینو برای تمامی رشته‌ها و پایه‌های تحصیلی دوره‌های متنوعی برگزار می‌کنند. این ببدین معنی است که هر دانش‌آموز با توجه به سطح و نیاز خود می‌تواند در دوره‌های مناسب شرکت کند و از مطالب آموزشی مناسبی بهره‌مند شود. با برگزاری دوره‌های آموزشی، تست‌زنی، جمع‌بندی و همایش، اساتید فیزیک کلاسینو به دانش‌آموزان و داوطلبان کمک چشمگیری در امتحانات و کنکور می‌کنند. این فعالیت‌ها باعث می‌شوند که دانش‌آموزان بهترین آمادگی را برای مواجهه با امتحانات داشته باشند و به نتایج برتری دست یابند.

به طور کلی، اساتید فیزیک کلاسینو با تخصص، تجربه و رویکرد حرفه‌ای خود، امکانات بیشتری را برای دانش‌آموزان و داوطلبان فراهم می‌کنند و از آن‌ها حمایت می‌کنند تا به بهترین شکل ممکن در مسیر تحصیلی و کنکور پیش‌ روی خود را ادامه دهند. شما می‌توانید در بخش زیر با اساتید فیزیک کلاسینو آشنا شوید:

 

استاد علیرضا عربشاهی

استاد محمد نوکنده

استاد مهدی براتی

استاد مهدی فتحی

استاد پویا بوربور

استاد آرمین کمالی

 

ثبت نام در دوره‌های فیزیک کلاسینو

کلاسینو یکی از بهترین آموزشگاه‌های آنلاین ایران است که از مقطع ابتدایی تا کنکور خدمات آموزشی مختلفی را به دانش‌آموزان و داوطلبان ارائه می‌دهد. این آموزشگاه دوره‌های خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کند و از اساتید برجسته کشور استفاده می‌کند. دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند به راحتی با اساتید در ارتباط باشند و مشکلات درسی خود را حل کنند. هزینه ثبت‌نام کلاسینو رایگان است و داوطلبان می‌توانند به راحتی در دوره‌های آموزشی این موسسه ثبت‌نام کنند. داوطلبان پس از ثبت‌نام به پنل کاربری خود دسترسی خواهند داشت و به صورت آنلاین می‌توانند دوره‌ها را مشاهده کنند و از منابع آموزشی متنوع کلاسینو بهره‌مند شوند.

 

سوالات متداول در مورد دوره‌های فیزیک کلاسینو

1) بهترین دبیر فیزیک کلاسینو کیست؟

تمامی اساتید فیزیک کلاسینو از میان برترین اساتید فیزیک کشور انتخاب شده‌اند. بنابراین نمی‌توان تنها یک نام برای بهترین استاد فیزیک کلاسینو عنوان کرد.

2) معلم های فیزیک کلاسینو چه کسانی هستند؟

اساتید فیزیک کلاسینو استاد علیرضا عربشاهی، استاد مهدی براتی، استاد پویا بوربور، استاد محمد نوکنده، استاد مهدی فتحی و استاد آرمین کمالی هستند.

3) دوره‌های فیزیک کلاسینو برای مشاهده کدام دانش‌آموزان و داوطلبان مناسب است؟

دوره‌های فیزیک کلاسینو برای مشاهده تمامی داوطلبان گروه‌های آموزشی ریاضی و تجربی مناسب است.

4) آیا داوطلبان و دانش‌آموزان با سطح آموزشی ضعیف امکان مشاهده دوره‌های آموزشی کلاسینو را دارند؟

بله تمامی دانش‌آموزان و داوطلبان با هر سطح علمی امکان مشاهده دوره‌های آموزشی فیزیک کلاسینو را دارند.

 

نوشته های مرتبط