معرفی دوره های شیمی کلاسینو

شیمی کلاسینو

دانش‌آموزان و داوطلبان در تمامی مراحل تحصیلی از دوره ابتدایی تا دوره متوسطه دوم با دروس مختلفی روبه‌رو هستند. برخی از دروس دشواری‌ها و مشکلات خاص خود را دارند و داوطلبان باید با توجه به نوع آن درس به سراغ انتخاب منابع بروند. یکی از دروس تخصصی نسبتا آسان که مابین داوطلبان گروه تجربی و ریاضی محبوبیت زیادی دارد، درس شیمی است. این درس سطح دشواری زیادی ندارد و در اکثر اوقات داوطلبان را با مشکلی روبه‌رو نمی‌کند. البته این بدین معنی نیست که داوطلبان مطالعه این درس را فراموش کنند. متاسفانه داوطلبان گاهی اوقات توانایی پاسخگویی صحیح به سوالات درس شیمی را در امتحانات و کنکور ندارند و با چالش‌هایی در مورد این درس روبه‌رو می‌شوند. شیمی کلاسینو در این شرایط وارد میدان می‌شود و به کمک داوطلبان گروه تجربی و ریاضی می‌آید.

دانش‌آموزان و داوطلبانی که به دنبال یادگیری درس شیمی هستند باید از منابع مناسبی برای مطالعه استفاده کنند. متاسفانه تعداد موسسه‌های کنکوری به قدری زیاد هستند که داوطلبان هنگام انتخاب یک موسسه با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شوند.

شیمی کلاسینو در این شرایط بهترین انتخاب برای مطالعه درس شیمی است. کلاسینو دوره‌های آموزشی شیمی خود را با استفاده از روش‌های تدریس خاص و منحصربه‌فرد در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌دهد. داوطلبان و دانش‌آموزان می‌توانند با انواع دوره‌های شیمی این موسسه به بهترین شکل برای کنکور و امتحانات خود آماده شوند.

کلاسینو دوره‌های مختلفی برای درس شیمی در این آموزشگاه دارد. با این حال انتخاب از بین دوره‌های آموزشی نیز یک چالش محسوب می‌شود، زیرا با وجود تنوع و فراوانی دوره‌ها، داوطلبان نیاز دارند تا دوره‌ای را انتخاب کنند که به بهترین شکل با سطح دانش و نیازهای آن‌ها هماهنگ باشد. به همین دلیل کلاسینو در این مطلب به سراغ معرفی انواع دوره‌های شیمی کلاسینو می‌رود تا داوطلبان با دقت بیشتری به سراغ انتخاب این دوره‌ها بروند.

مشخصات و ویژگی‌های دوره شیمی کلاسینو

کلاسینو با ارائه دوره‌های متنوع و گسترده به داوطلبان و دانش‌آموزان فرصتی بی‌نظیر برای یادگیری بهتر هر درسی را ارائه می‌دهد. این موسسه با هدف از بین بردن هرگونه دغدغه‌ای مربوط به یادگیری دروس مختلف، دوره‌های آموزشی مختلفی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد. درس شیمی یکی از دروس مهم در هر دوره‌ای برای دانش‌آموزان و داوطلبان محسوب می‌شود. اغلب دانش‌آموزان با چالش‌هایی در فهم و یادگیری این درس مواجه می‌شوند، اما با ارائه آموزش‌های مختصر و کارآمد، کلاسینو توانسته است فرآیند یادگیری این درس را برای داوطلبان ساده‌تر و قابل فهم‌تر نماید. این امکان برای دانش‌آموزان و داوطلبان وجود دارد که با توجه به نیاز و سطح خود به راحتی در دوره‌های شیمی کلاسینو شرکت کنند و مفاهیم این درس را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند.

دوره‌های شیمی کلاسینو به قدری زیاد و متنوع هستند که هر داوطلبی امکان انتخاب یک دوره آموزشی خاص را برای خود دارد. ما در بخش زیر بخشی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مشخصات دوره‌های شیمی کلاسینو را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهیم تا آن‌ها با شناخت بیشتری به سراغ انتخاب این دوره‌ها بروند:

 • تنوع دوره‌های آموزشی
 • تدریس درس شیمی توسط بهترین اساتید ایران
 • تدریس درس شیمی با استفاده از روش‌های خاص و جدید
 • هزینه بسیار مناسب دوره‌های آموزشی
 • مشاهده تمامی ویدیوهای آموزشی به صورت آنلاین و آفلاین
 • امکان پرسش و پاسخ در کلاس‌های درسی
 • آموزش درس شیمی با ساده‌ترین روش‌ها
 • دسترسی به ویدیوهای آموزشی شیمی در هر زمان و مکانی
 • امکان مشاهده جلسات اول به صورت رایگان
 • امکان دریافت برنامه‌ریزی مستقل برای داوطلب
 • آموزش حل پاسخگویی به تست‌های شیمی در کنکور
 • آموزش پاسخگویی به سوالات شیمی در امتحانات نهایی
 • و …

 

شیمی کلاسینو

 

1) شیمی کلاسینو در دوره نکته و تست (TNT)

یکی از دوره‌های آموزشی محبوب و پرطرفدار در کلاسینو، دوره نکته و تست یا TNT کلاسینو است که برای داوطلبان و دانش‌آموزان فرصتی فراهم می‌کند تا درس شیمی را بهتر و کامل‌تر از قبل یاد بگیرند. این دوره با ارائه امکانات و محتوای مناسب به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا به راحتی مفاهیم درس شیمی را درک کرده و در کنکور‌ با موفقیت عمل کنند.

شیمی کلاسینو در دوره TNT مخفف تدریس، نکته و تست است. در این دوره، داوطلبان ابتدا توسط اساتید برتر کلاسینو مفاهیم اصلی درس شیمی را یاد می‌گیرند. سپس با نکات مهم و کلیدی شیمی آشنا شده و در نهایت با حل تست‌های شیمی در کنکور آشنا می‌شوند. این روش آموزشی جامع و کارآمد به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد تا آن‌ها به ‌طور کامل با مباحث و مفاهیم شیمی آشنا شوند و اعتماد به نفس بیشتری در مواجهه با آزمون‌ها داشته باشند.

داوطلبان و دانش‌آموزان پس از مشاهده این دوره به راحتی توانایی یادگیری 70 الی 100 درصد از مطالب درس شیمی را دارند. این دوره برای داوطلبانی مناسب است که در مراحل ابتدایی یادگیری درس شیمی قرار دارند و به دنبال یادگیری مفاهیم اصلی و اساسی این درس هستند. داوطلبان با مشاهده دوره TNT  به صورت جامع و کامل با مفاهیم درس شیمی و تست‌های کنکوری آشنا می‌شوند.

در دوره TNT شیمی کلاسینو داوطلبان با تدریس فشرده همراه با نکات و تست‌های مهم روبه‌رو می‌شوند. این دوره شامل 8 تا 12 جلسه با مدت زمان 3 الی 4 ساعت است و داوطلبان می‌توانند جلسات اول این دوره را به صورت رایگان مشاهده کنند. داوطلبانی که به دنبال قبولی در کنکور هستند باید این دوره را برای مشاهده انتخاب کنند. داوطلبان در این دوره با تست‌های شیمی مختلفی نیز روبه‌رو هستند. آن‌ها می‌توانند نحوه پاسخگویی به سوالات شیمی در کنکور را در این دوره یاد بگیرند.

اساتید شیمی کلاسینو در دوره نکته و تست (TNT)

 • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور شیمی استاد کامبیز فرزانه
 • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور شیمی استاد محمد مرادی
 • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور شیمی اساتید رضا و امید مصلایی

 

 

شیمی کلاسینو

 

 

2) شیمی کلاسینو در دوره جاست تست

دوره‌های شیمی کلاسینو به قدری زیاد و متنوع هستند که تمامی داوطلبان امکان مشاهده این دوره‌های آموزشی را دارند. داوطلبان کافیست با توجه به نوع نیاز خود یک دوره آموزشی مناسب را انتخاب کنند و به سراغ مشاهده آن بروند. یکی از دوره‌های شیمی کلاسینو که برای داوطلبان کنکوری بسیار مناسب است، دوره جاست تست کلاسینو است. این دوره کاملا بر روی تست‌های کنکور تمرکز دارد و داوطلبان را برای تست‌های شیمی در کنکور آماده می‌کند. دوره جاست تست شیمی کلاسینو برای مشاهده دانش‌آموزان و داوطلبان گروه تجربی و ریاضی مناسب است. همانطور که از نام این دوره نیز پیداست این دوره تنها برای حل تست‌های کنکور و داوطلبان در مقطع کنکور مناسب است.

شاید برای داوطلبان و دانش‌آموزان این سوال پیش آید که مهم‌ترین تفاوت دوره جاست تست با سایر دوره‌های شیمی کلاسینو چیست؟ اولین و مهم‌ترین تفاوت شیمی کلاسینو با سایر دوره‌های آموزشی در مدت زمان ارائه آن است. دوره شیمی کلاسینو جاست تست یک یا دو ماه مانده به کنکور شروع می‌شود. داوطلبان در این دوره با تست‌های شیمی هم سطح سوالات کنکور روبه‌رو می‌شوند. این بدین معنی است که داوطلبانی که سراغ این دوره می‌روند کاملا با مفاهیم و مباحث شیمی روبه‌رو هستند.

دوره جاست تست شیمی کلاسینو معمولا از 8 جلسه تشکیل می‌شود. داوطلبان در این دوره با تمامی تست‌های شیمی در کنکور آشنا می‌شوند. اساتید کلاسینو به دانش‌آموزان و داوطلبان آموزش می‌دهند که چگونه به سوالات شیمی در کنکور سراسری پاسخ دهند. بنابراین داوطلبان در این دوره نحوه پاسخگویی به سوالات شیمی را به صورت کامل یاد می‌گیرند. داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که این دوره برای داوطلبانی که مفاهیم شیمی را به صورت کامل می‌دانند بسیار مناسب است.

اساتید شیمی کلاسینو در دوره جاست تست

 • کلاس آنلاین just test کنکور شیمی استاد رضا و امید مصلایی (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)
 • کلاس آنلاین just test کنکور شیمی استاد محمد مرادی (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)
 • کلاس آنلاین just test کنکور شیمی استاد کامبیز فرزانه (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)

 

شیمی کلاسینو

 

 

3) شیمی در دوره نوبان کلاسینو

یکی دیگر از دوره‌های شیمی کلاسینو که محبوبیت زیادی مابین داوطلبان گروه تجربی و ریاضی دارد، دوره شیمی کلاسینو نوبان است. شاید برای داوطلبان این سوال پیش آید که منظور از دوره نوبان چیست؟ دوره نوبان در کلاسینو به دوره‌ای گفته می‌شود که از ماه آبان در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. این بدین معنی است که داوطلبان بنا به هر دلیلی فرصتی برای مطالعه درس شیمی در تابستان نداشته‌اند. کلاسینو برای این داوطلبان از ماه آبان یک دوره آموزشی خاص در نظر گرفته است. بنابراین داوطلبان به هیچ عنوان نگران از دست دادن زمان نباشند، زیرا کلاسینو تمامی مفاهیم درس شیمی را با دوره نوبان از ماه آبان در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

دوره نوبان کلاسینو برای کنکور جامع اردیبهشت و تیر ماه مناسب است. داوطلبان با مشاهده این دوره می‌توانند صفر تا صد مفاهیم شیمی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را به صورت کامل یاد بگیرند. این دوره به صورت کامل در کنار آموزش مفاهیم شیمی به حل تست‌های شیمی در کنکور نیز می‌پردازد. بنابراین داوطلبان در این دوره در کنار یادگیری مفاهیم با تست‌های کنکور نیز روبه‌رو می‌شوند.

دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند با دوره شیمی کلاسینو نوبان از ماه آبان شروع به یادگیری درس شیمی کنند. دوره شیمی نوبان به داوطلبان کمک می‌کند تا آن‌ها مفاهیم درس شیمی را به خوبی یاد بگیرند و بهترین عملکرد را در کنکور سراسری داشته باشند.

اساتید شیمی کلاسینو در دوره نوبان

 • کلاس آنلاین جامع کنکور شیمی استاد رضا و امید مصلایی شروع از آبان
 • کلاس آنلاین جامع کنکور شیمی استاد محمد مرادی شروع از آبان
 • کلاس آنلاین جامع کنکور شیمی استاد کامبیز فرزانه شروع از آبان

 

شیمی کلاسینو

 

4) شیمی کلاسینو در دوره جامع یازدهم

بعضی از دوره‌های شیمی کلاسینو تنها برای یک پایه تحصیلی مناسب هستند. به عنوان مثال، دوره شیمی کلاسینو در پایه یازدهم فقط برای دانش‌آموزان این پایه مناسب است. این بدین معنی است که دانش‌آموزان در پایه یازدهم که به دنبال کسب نمره مناسب در امتحانات هستند، باید این دوره را برای مطالعه درس شیمی انتخاب کنند. در این دوره، داوطلبان و دانش‌آموزان با مفاهیم شیمی مربوط به پایه یازدهم آشنا می‌شوند و برای امتحانات نهایی یازدهم آمادگی بیشتری پیدا می‌کنند. این دوره فرصتی عالی برای دانش‌آموزان است تا مفاهیم شیمی پایه یازدهم را به خوبی یاد بگیرند و بتوانند در امتحانات و آزمون‌ها عملکرد خوبی داشته باشند.

اساتید شیمی کلاسینو در دوره جامع یازدهم

 • کلاس آنلاین شیمی سال یازدهم استاد پارسا فراهانی
 • کلاس آنلاین شیمی سال یازدهم استاد امید مصلایی

 

5) شیمی کلاسینو در دوره جامع نهم

دانش‌آموزان در پایه نهم یا دوره متوسطه اول با درس شیمی با عنوان درس علوم آشنا می‌شوند. بنابراین این دانش‌آموزان نیز نیاز به یادگیری درس شیمی دارند. کلاسینو برای این دانش‌آموزان نیز یک دوره خاص در نظر گرفته است. دانش‌آموزان پایه نهم می‌توانند درس شیمی یا علوم را با تدریس استاد اسحاق وزیری مشاهده کنند و تمامی مفاهیم را یاد بگیرند. بنابراین دانش‌آموزان در این پایه نیز امکان یادگیری درس شیمی را به بهترین شکل ممکن دارند.

اساتید شیمی کلاسینو در دوره جامع نهم

 • کلاس آنلاین علوم (شیمی) و زمین شناسی سال نهم استاد اسحاق وزیری

 

 

شیمی کلاسینو

 

 

6) شیمی کلاسینو در دوره ویژه امتحانات خرداد

دانش‌آموزان در پایان هر دوره تحصیلی ملزم به شرکت در امتحانات خرداد هستند. بدون شک تمامی دانش‌آموزان از این موضوع مطلع هستند که نمرات خرداد برای آن‌ها اهمیت بالایی دارد. بنابراین دانش‌آموزان باید با دقت زیادی دروس خرداد ماه را مطالعه کنند. کلاسینو یک دوره آموزشی ویژه برای درس شیمی در امتحانات خرداد آماده کرده است.

دانش‌آموزان در این دوره ویژه امتحانات خرداد می‌توانند به صورت جامع و کامل تمامی مباحث و مفاهیم درس شیمی را یاد بگیرند و آمادگی لازم را برای مواجهه با امتحانات خرداد داشته باشند. بنابراین، این دوره اختصاصی به طور ویژه برای امتحانات خرداد آماده شده است. داوطلبان در این دوره می‌توانند به مفاهیم شیمی پایه هشتم تا دوازدهم دسترسی داشته باشند و به بهترین شکل برای امتحانات خرداد آماده شوند.

اساتید شیمی کلاسینو در دوره ویژه امتحانات خرداد

 • کلاس آنلاین شیمی سال دوازدهم ویژه امتحانات نهایی خرداد استاد محمد مرادی
 • کلاس آنلاین شیمی سال دوازدهم ویژه امتحانات نهایی خرداد اساتید رضا و امید مصلایی
 • کلاس آنلاین شیمی سال دوازدهم ویژه امتحانات نهایی خرداد استاد کامبیز فرزانه
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال یازدهم شیمی استاد امید مصلایی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال یازدهم شیمی استاد پارسا فراهانی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال دهم شیمی استاد پارسا فراهانی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال دهم شیمی استاد امید مصلایی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال دهم شیمی استاد ایمان نعمت الهی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال هشتم علوم (شیمی) و زمین شناسی استاد اسحاق وزیری

7) شیمی کلاسینو در دوره تیر نهایی کلاسینو

کلاسینو به دانش‌آموزان و داوطلبان دوره‌های آموزشی گوناگونی ارائه می‌دهد. این بدین معنی است که هر داوطلبی امکان انتخاب یک دوره آموزشی را با توجه به نیاز خود در کلاسینو دارد. یکی دیگر از دوره‌های آموزشی کلاسینو، دوره تیر نهایی است. تیر نهایی شیمی کلاسینو برای مشاهده داوطلبان گروه تجربی و ریاضی مناسب است.

دوره تیر نهایی کلاسینو ارائه‌ دهنده‌ یک بسته آموزشی جامع و کامل است که برای دوره بین کنکور اردیبهشت و کنکور تیر بسیار مناسب است. این دوره با ارائه محتوای آموزشی گسترده و جامع درس شیمی به داوطلبان امکان می‌دهد تا آن‌ها با آسانی توانایی قبولی در کنکور و کسب نمره بالا در امتحانات نهایی را داشته باشند. به این ترتیب، دوره تیر نهایی شیمی کلاسینو برای داوطلبان فرصتی ایده‌آل برای کسب بالاترین نمره در شیمی امتحانات نهایی و کنکور ارائه می‌دهد.

اساتید در دوره تیر نهایی شیمی کلاسینو به خلاصه‌سازی مطالب برای کنکور تیر ماه ۱۴۰۴ و آمادگی برای امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۴ می‌پردازند. این دوره برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم و فارغ‌التحصیلانی که هدف شرکت در امتحانات نهایی و کنکور ۱۴۰۴ نوبت دوم را دارند بسیار مناسب است. شروع این دوره از هفته اول اردیبهشت ماه است و تا کنکور تیر ماه ادامه خواهد یافت. با توجه به این شرایط دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند به بهترین شکل ممکن برای شرکت در امتحانات آماده شوند و نتایج خوبی دریافت کنند.

اساتید شیمی کلاسینو در دوره تیر نهایی

 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر شیمی اساتید رضا و امید مصلایی
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر شیمی استاد محمد مرادی
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر شیمی استاد کامبیز فرزانه

 

 

8) شیمی کلاسینو در دوره جامع کنکور شروع از مرداد

آخرین دوره‌ای که در این مطلب به سراغ معرفی آن می‌رویم، دوره شیمی کلاسینو شروع از مرداد است. این دوره همانطور که از نامش پیداست از ماه مرداد یعنی تابستان در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌گیرد. داوطلبان در این دوره از ماه مرداد به صورت جامع و کامل شروع به یادگیری مفاهیم شیمی می‌کنند. این دوره مفاهیم شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم را همراه با حل تست‌ در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

اساتید دوره کنکور شروع از مرداد

 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور شیمی استاد محمد مرادی
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور شیمی استاد کامبیز فرزانه
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور شیمی استاد رضا و امید مصلایی

انواع دوره‌های شیمی کلاسینو

 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر شیمی اساتید رضا و امید مصلایی
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر شیمی استاد محمد مرادی
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر شیمی استاد کامبیز فرزانه
 • کلاس آنلاین شیمی سال دوازدهم ویژه امتحانات نهایی خرداد اساتید رضا و امید مصلایی
 • کلاس آنلاین شیمی سال دوازدهم ویژه امتحانات نهایی خرداد استاد محمد مرادی
 • کلاس آنلاین شیمی سال دوازدهم ویژه امتحانات نهایی خرداد استاد کامبیز فرزانه
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال یازدهم شیمی استاد امید مصلایی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال یازدهم شیمی استاد پارسا فراهانی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال دهم شیمی استاد امید مصلایی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال دهم شیمی استاد پارسا فراهانی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال دهم شیمی استاد ایمان نعمت الهی
 • کلاس آنلاین just test کنکور شیمی استاد رضا و امید مصلایی (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)
 • کلاس آنلاین just test کنکور شیمی استاد محمد مرادی (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)
 • کلاس آنلاین just test کنکور شیمی استاد کامبیز فرزانه (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)
 • کلاس آنلاین نکته و تست سال نهم علوم (شیمی) و زمین شناسی استاد اسحاق وزیری
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال هشتم علوم (شیمی) و زمین شناسی استاد اسحاق وزیری
 • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور شیمی اساتید رضا و امید مصلایی
 • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور شیمی استاد محمد مرادی
 • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور شیمی استاد کامبیز فرزانه
 • کلاس آنلاین جامع کنکور شیمی استاد رضا و امید مصلایی شروع از آبان
 • کلاس آنلاین جامع کنکور شیمی استاد محمد مرادی شروع از آبان
 • کلاس آنلاین جامع کنکور شیمی استاد کامبیز فرزانه شروع از آبان
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور شیمی استاد رضا و امید مصلایی
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور شیمی استاد کامبیز فرزانه
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور شیمی استاد محمد مرادی
 • کلاس آنلاین شیمی سال یازدهم استاد امید مصلایی
 • کلاس آنلاین شیمی سال یازدهم استاد پارسا فراهانی
 • کلاس آنلاین علوم (شیمی) و زمین شناسی سال نهم استاد اسحاق وزیری
 • کلاس آنلاین علوم (شیمی) و زمین شناسی سال هشتم استاد اسحاق وزیری

 

 

 

اساتید شیمی کلاسینو

سوالات زیادی در ذهن داوطلبان در مورد اساتید کلاسینو وجود دارد. بهترین دبیر شیمی کلاسینو چه کسی است؟ کدام دبیر شیمی کلاسینو را برای مشاهده دوره آموزشی انتخاب کنیم؟ این سوالات در ذهن داوطلبان موجب ایجاد ابهامات زیادی می‌شوند. اول از همه به این موضوع اشاره کنیم که اساتید شیمی کلاسینو جزو بهترین اساتید شیمی ایران هستند. این بدین معنی است که بهترین اساتید شیمی در کشور دوره‌های آموزشی کلاسینو را تدریس می‌کنند. بنابراین داوطلبان نباید هیچ نگرانی در مورد یادگیری درس شیمی در کلاسینو داشته باشند.

اساتید کلاسینو از ماهرترین و باتجربه‌ترین افراد در زمینه آموزش و تدریس هستند. این اساتید برای تمامی رشته‌ها و پایه‌های تحصیلی دوره‌های متنوعی را برگزار می‌کنند. فعالیت‌های این اساتید شامل برگزاری دوره‌های آموزشی، تست‌زنی، جمع‌بندی و همایش‌ها هستند که به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری کمک قابل توجهی کرده است.

اساتید کلاسینو در هر شرایط و زمانی سعی می‌کنند بهترین آموزش‌ها را در اختیار داوطلبان و دانش‌آموزان قرار دهند. داوطلبان می‌توانند رزومه اساتید را در سایت مطالعه کنند و سپس با خیال راحت دوره آموزشی اساتید را انتخاب نمایند. شما می‌توانید در بخش زیر با تمامی اساتید شیمی کلاسینو آشنا شوید:

 

استاد اسحاق وزیری استاد پارسا فراهانی استاد امید مصلایی
استاد محمد مرادی استاد کامبیز فرزانه استاد رضا مصلایی
استاد ایمان نعمت الهی

 

ثبت نام کلاسینو

کلاسینو به‌ عنوان یکی از برترین آموزشگاه‌های آنلاین در ایران شناخته می‌شود که از مقطع ابتدایی تا کنکور در کنار دانش‌آموزان و داوطلبان حضور دارد. این آموزشگاه با ارائه دوره‌های آموزشی خود به صورت آنلاین، دانش‌آموزان و داوطلبان را قادر می‌سازد تا به راحتی به منابع آموزشی دسترسی پیدا کنند و از توانایی‌های اساتید برجسته‌ای که در این موسسه تدریس می‌کنند بهره‌مند شوند.

دانش‌آموزان و داوطلبان برای مشاهده دوره‌های آموزشی کلاسینو باید در ابتدا به سراغ ثبت‌نام در این آموزشگاه بروند. ثبت‌نام کلاسینو به ‌طور کاملا رایگان انجام می‌شود. این بدین معنی است که دانش‌آموزان بدون هیچ هزینه‌ای می‌توانند در این آموزشگاه ثبت‌نام کنند و از منابع آموزشی آن بهره‌مند شوند. هر دانش‌آموز بعد از ثبت‌نام در کلاسینو دسترسی به یک پنل کاربری مخصوص خود را خواهد داشت.

این پنل کاربری فقط برای استفاده دانش‌آموزان اختصاص داده شده و عمومی نیست. در این پنل دانش‌آموزان می‌توانند به تمامی منابع آموزشی و ویدیوهای کلاس‌های کلاسینو دسترسی داشته باشند و از امکانات مختلف آن استفاده کنند.

سوالات متداول در مورد شیمی کلاسینو

1) استاد های شیمی کلاسینو چه کسانی هستند؟

اساتید شیمی کلاسینو استاد اسحاق وزیری، استاد پارسا فراهانی، استاد امید مصلایی، استاد محمد مرادی، استاد کامبیز فرزانه، استاد رضا مصلایی و استاد ایمان نعمت الهی هستند.

2) کدام استاد شیمی کلاسینو بهترین تدریس را دارد؟

تمامی اساتید شیمی کلاسینو از میان برترین اساتید ایران انتخاب شده‌اند و هر کدام نحوه خاصی برای تدریس دارند.

3) دوره‌های شیمی کلاسینو برای مشاهده کدام دانش‌آموزان و داوطلبان مناسب است؟

دوره‌های شیمی کلاسینو برای مشاهده تمامی داوطلبان گروه‌های آموزشی ریاضی و تجربی مناسب است.

4) آیا داوطلبان و دانش‌آموزان با سطح آموزشی ضعیف امکان مشاهده دوره‌های آموزشی کلاسینو را دارند؟

بله تمامی دانش‌آموزان و داوطلبان با هر سطح علمی امکان مشاهده دوره‌های آموزشی شیمی کلاسینو را دارند.

 

نوشته های مرتبط