معرفی دوره های ریاضی کلاسینو

ریاضی کلاسینو

دانش‌آموزان و داوطلبان همیشه به دنبال راهی هستند تا بهترین نتایج را در امتحانات و کنکور به دست آورند. به همین دلیل آن‌ها به سراغ مطالعه ده‌ها منبع مختلف می‌روند. هر منبع مباحث و روش‌های مختلفی را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌دهد. دانش‌آموزان و داوطلبان نمی‌دانند که کدام روش صحیح است و از کدام روش باید در امتحانات استفاده کنند. تمامی این شرایط دست به دست هم می‌دهند تا دانش‌آموزان دچار سردرگمی شوند. کلاسینو دقیقا در این شرایط به کمک دانش‌آموزان می‌آید و دوره‌های آموزشی خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. دانش‌آموزان و داوطلبان با مشاهده دوره‌های آموزشی کلاسینو دیگر نیازی به مطالعه ده‌ها منبع دیگر ندارند. یکی از برترین دوره‌های آموزشی کلاسینو، دوره ریاضی کلاسینو است که محبوبیت زیادی مابین دانش‌آموزان و داوطلبان دارد. اما دوره ریاضی کلاسینو شامل کدام دوره‌هاست و چگونه در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد؟

اول از همه باید به این موضوع اشاره کنیم که دوره‌های ریاضی کلاسینو تنوع بسیار زیادی دارند. این بدین معنی است که دانش‌آموزان و داوطلبان با توجه به سطح تحصیلی و نیاز خود امکان انتخاب دوره‌های آموزشی زیادی را دارند. از طرفی دیگر کلاسینو دوره‌های آموزشی مختلفی مانند دوره‌های جامع، دوره‌های نکته و تست، دوره‌های جاست تست و … دارد. هر کدام از این دوره‌‌ها کلاس‌های ریاضی خاصی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند. ما در این مطلب به صورت کامل به سراغ بررسی دوره‌های ریاضی کلاسینو می‌رویم و هر کدام از این دوره‌ها را به داوطلبان معرفی می‌کنیم. داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که هر دوره ریاضی کلاسینو برای دانش‌آموزان و داوطلبان خاصی مناسب است. بنابراین داوطلبان باید با توجه به نیاز خود به سراغ این دوره‌ها بروند.

 

 

مشخصات و ویژگی‌های دوره ریاضی کلاسینو

کلاسینو داوطلبان و دانش‌آموزان را به بهترین شکل ممکن برای یادگیری هر درس تخصصی و عمومی آماده می‌کند. این بدین معنی است که داوطلبان و دانش‌آموزان نباید هیچ نگرانی در مورد یادگیری دروس مختلف داشته باشند. درس ریاضی یکی از سخت‌ترین دروس در تمامی دوره‌های آموزشی محسوب می‌شود. اکثر داوطلبان نسبت به یادگیری این درس مشکلاتی دارند و به راحتی امکان یادگیری این درس را ندارند. کلاسینو با آموزش‌های خاص خود یادگیری درس ریاضی را برای دانش‌آموزان و داوطلبان آسان‌تر کرده است. داوطلبان و دانش‌آموزان به راحتی با توجه به نوع نیاز خود می‌توانند در دوره‌های ریاضی کلاسینو شرکت کنند و درس ریاضی را یاد بگیرند.

دوره‌های ریاضی در کلاسینو تنوع زیادی دارند. هر داوطلبی با توجه به نوع نیاز خود می‌تواند به سراغ این دوره آموزشی برود. ما در بخش زیر بخشی از ویژگی‌ها و مشخصات دوره ریاضی کلاسینو را به داوطلبان و دانش‌آموزان معرفی می‌کنیم تا آن‌ها با شناخت بیشتری به سراغ این دوره‌ها بروند:

 • تدریس درس ریاضی توسط برترین اساتید کشور
 • استفاده از روش‌های آموزشی کاربردی و خاص
 • هزینه مناسب کلاس‌های ریاضی در کلاسینو
 • مشاهده کلاس‌های کلاسینو به صورت آنلاین
 • امکان پرسش و پاسخ در کلاس‌های ریاضی
 • دسترسی ساده و آسان به کلاس‌های درس
 • مشاهده جلسه اول کلاس‌های ریاضی به صورت رایگان
 • دسترسی به تمامی اطلاعات دوره ریاضی و کلاس‌های قبلی به صورت آنلاین
 • دریافت برنامه‌ریزی مستقل و فردی برای هر داوطلب
 • حل تست‌های ریاضی در کنکور سال‌های اخیر
 • آموزش دقیق تست‌های ریاضی در کنکور
 • آموزش درس ریاضی بدون حفظ کردن مباحث
 • و …

 

ریاضی کلاسینو

 

 

1) ریاضی کلاسینو در دوره نکته و تست (TNT)

همانطور که در بخش بالا نیز به آن اشاره کردیم دوره‌های ریاضی کلاسینو بسیار متنوع و زیاد هستند. این بدین معنی است که داوطلبان و دانش‌آموزان با توجه به نوع نیاز خود می‌توانند دوره‌های آموزشی مختلفی را برای مشاهده انتخاب کنند. یکی از دوره‌های آموزشی کلاسینو، دوره نکته و تست یا TNT است. شاید برای داوطلبان این سوال پیش آید که درس ریاضی کلاسینو در دوره نکته و تست چه تفاوتی با سایر دوره‌های ریاضی در کلاسینو دارد؟

دوره TNT ریاضی در کلاسینو مخفف تدریس، نکته و تست است. درس ریاضی در این دوره در مرحله اول به صورت جامع و کامل به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود. داوطلبان و دانش‌آموزان در مرحله دوم پس از یادگیری مفاهیم ریاضی به سراغ یادگیری نکات مهم تست زنی ریاضی می‌روند. مباحث خوانده شده ریاضی پس از این دو مرحله جمع‌بندی می‌شوند و در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان قرار می‌گیرند.

شاید برای داوطلبان و دانش‌آموزان این سوال پیش آید که دوره ریاضی کلاسینو در دوره نکته و تست برای کدام دانش‌آموزان مناسب است؟ داوطلبانی که به دنبال کسب درصدهای بالا برای درس ریاضی هستند باید از این دوره ریاضی کلاسینو استفاده کنند. از طرفی دیگر دانش‌آموزان و داوطلبانی که در طول دوران تحصیلی درس ریاضی را به خوبی مطالعه نکرده‌اند این دوره برای آن‌ها انتخاب مناسبی است، زیرا آن‌ها به صورت جامع و کامل نه تنها مباحث ریاضی را یاد می‌گیرند بلکه با انواع روش‌های تست زنی نیز آشنا می‌شوند.

ما در بخش زیر کلاس‌های ریاضی کلاسینو را در دوره نکته و تست کنکور به داوطلبان و دانش‌آموزان معرفی کرده و اساتید هر دوره را نیز ذکر می‌کنیم:

اساتید ریاضی کلاسینو در دوره نکته و تست

 • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور حسابان: استاد بابک سادات و استاد آریان حیدری
 • دوره نکته و تست ریاضی کلاسینو برای رشته تجربی: استاد بابک سادات و استاد آریان حیدری
 • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور هندسه و گسسته: استاد بهرام جلالی و استاد محمد صحت کار
 • کلاس آنلاین نکته و تست کنکور ریاضی انسانی: استاد آریان حیدری و استاد خسرو محمدزاده
 • کلاس آنلاین نکته و تست سال نهم ریاضی: استاد آرین جاماسبی
 • کلاس آنلاین نکته و تست سال ششم ریاضی و هوش محاسباتی: استاد حامد اصلانی

 

 

ریاضی کلاسینو

 

 

2) ریاضی کلاسینو در دوره جاست تست

یکی دیگر از دوره‌های موسسه کلاسینو برای دانش‌آموزان و داوطلبان در درس ریاضی، دوره جاست تست کلاسینو است. دانش‌آموزان و داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که این دوره برای تمامی دانش‌آموزان گروه تجربی، ریاضی و انسانی مناسب است. اما درس ریاضی کلاسینو در دوره جاست تست چیست؟ این دوره با سایر دوره‌های کلاسینو چه تفاوتی دارد؟ اول از همه به این موضوع اشاره کنیم که دوره ریاضی جاست تست کلاسینو یک دوره جمع‌بندی، نکته و تست زنی فشرده است. به عبارت دیگر می‌توان گفت که ریاضی کلاسینو در دوره جاست تست مبتنی بر حل تست‌های مشابه کنکور است.

درس ریاضی در این دوره برای تمامی دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور و مقطع متوسطه دوم مناسب است. دانش‌آموزان و داوطلبانی باید به سراغ این دوره ریاضی بروند که به دنبال تثبیت درس ریاضی و افزایش مهارت تست زنی در این درس هستند. داوطلبانی که از این دوره برای یادگیری درس ریاضی استفاده می‌کنند بهترین نتایج را در امتحانات و کنکور برای درس ریاضی به دست می‌آورند. دوره جاست تست برای درس ریاضی شامل حل تست‌های مشابه کنکور، تدریس نکات کلیدی و … است.

داوطلبان و دانش‌آموزان باید به این نکته توجه داشته باشند که دوره جاست تست کلاسینو برای دانش‌آموزان و داوطلبان با پایه قوی بسیار مناسب‌تر است. این دوره برای جمع‌بندی مباحث کنکور مفید است و داوطلبانی که قبلا در دوره‌های کلاسینو شرکت‌ کرده‌اند به راحتی امکان شرکت در این دوره را خواهند داشت.

شما می‌توانید در بخش زیر با اساتید درس ریاضی در دوره جاست تست کلاسینو بیشتر آشنا شوید. لطفا به این نکته توجه داشته باشید که داوطلبان امکان انتخاب اساتید را در درس ریاضی دارند. بنابراین اگر یک دوره توسط دو استاد تدریس می‌شود داوطلبان با توجه به علاقه خود امکان انتخاب یک استاد را خواهند داشت:

اساتید ریاضی کلاسینو در دوره جاست تست

 • کلاس آنلاین just test کنکور ریاضی تجربی: استاد آریان حیدری (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)
 • کلاس آنلاین just test کنکور ریاضی تجربی: استاد بابک سادات (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)
 • کلاس آنلاین just test کنکور حسابان: استاد بابک سادات و استاد آریان حیدری (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)
 • کلاس آنلاین just test کنکور هندسه و گسسته: استاد بهرام جلالی و استاد محمد صحت کار (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)
 • کلاس آنلاین just test کنکور ریاضی انسانی: استاد آریان حیدری و استاد خسرو محمدزاده (ویژه شاگردان طول سال و شاگردان قوی)

 

ریاضی کلاسینو در دوره جاست تست

 

 

3) ریاضی در دوره نوبان کلاسینو

کلاسینو برای هر نوع نیاز داوطلبان و دانش‌آموزان یک دوره آموزشی خاص در نظر گرفته است. یکی دیگر از دوره‌های آموزشی کلاسینو، دوره نوبان است. داوطلبان و دانش‌آموزان در دوره نوبان درس ریاضی را از ماه آبان شروع به یادگیری می‌کنند. شاید برای دانش‌آموزان و داوطلبان این سوال پیش آید که دوره نوبان مناسب کدام داوطلبان است؟ دوره نوبان مناسب داوطلبان و دانش‌آموزانی است که فرصت یادگیری درس ریاضی را در تابستان از دست‌ داده‌اند. این داوطلبان و دانش‌آموزان می‌خواهند برای بار دوم در کنکور شرکت کنند و به دنبال یک یادگیری دقیق و عمیق هستند.

درس ریاضی در دوره نوبان از آبان ماه شروع می‌شود. داوطلبان در این دوره ریاضی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را به صورت صفر تا صد یاد می‌گیرند. آن‌ها در این دوره با تمرین و حل تست نیز روبه‌رو هستند. اساتید دوره نوبان به صورت جامع و کامل مفاهیم درس ریاضی را به دانش‌آموزان و داوطلبان یاد می‌دهند و داوطلبان با نحوه تست زنی در این دوره برای درس ریاضی آشنا می‌شوند.

اساتید ریاضی در دوره نوبان کلاسینو

 • کلاس آنلاین جامع کنکور حسابان: استاد بابک سادات و استاد آریان حیدری
 • کلاس آنلاین جامع کنکور ریاضی تجربی: استاد بابک سادات و استاد آریان حیدری
 • کلاس آنلاین جامع کنکور هندسه و گسسته: استاد بهرام جلالی و استاد محمد صحت کار
 • کلاس آنلاین ریاضی ویژه رشته انسانی: استاد آریان حیدری و استاد خسرو محمدزاده

 

 

ریاضی کلاسینو

 

 

4) ریاضی در دوره نکته و تست پایه پنجم تا نهم کلاسینو

شاید برخی از دانش‌آموزان تصور کنند که کلاسینو تنها برای داوطلبان کنکوری دوره آموزشی تهیه می‌کند. این طرز فکر بسیار اشتباه است. کلاسینو برای دانش‌آموزان از مقطع اول ابتدایی تا کنکور دوره‌های آموزشی دارد. درس ریاضی نیز از پایه اول ابتدایی تا پایه دوازدهم دارای دوره‌های آموزشی خاصی در کلاسینو است. یکی دیگر از دوره‌های ریاضی کلاسینو دوره نکته و تست پایه پنجم تا نهم است.

دانش‌آموزان در این دوره تمامی مفاهیم و مباحث ریاضی پنجم تا نهم را به صورت جامع و کامل یاد می‌گیرند. این بدین معنی است که دانش‌آموزان پس از حضور در این کلاس‌ها دیگر نباید نگرانی در مورد یادگیری درس ریاضی داشته باشند. دانش‌آموزان در این دوره پس از یادگیری درس ریاضی با انواع تست‌های ریاضی و نحوه پاسخگویی به آن‌ها نیز آشنا می‌شوند. این دوره حل تست و نمونه سوالات ریاضی آزمون مدارس برتر و تیزهوشان را نیز در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

اساتید ریاضی در دوره نکته و تست پایه پنجم تا نهم کلاسینو

 • کلاس آنلاین نکته و تست سال نهم ریاضی: استاد آرین جاماسبی و استاد علیرضا اردستانی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال هشتم ریاضی: استاد علیرضا اردستانی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال هفتم ریاضی: استاد حامد اصلانی
 • کلاس آنلاین نکته و تست سال ششم ریاضی و هوش محاسباتی: استاد حامد اصلانی
 • کلاس آنلاین ویژه امتحانات خرداد سال پنجم ریاضی: استاد حامد اصلانی

 

 

ریاضی در دوره نکته و تست پایه پنجم تا نهم کلاسینو

 

 

5) ریاضی کلاسینو در دوره ابتدایی پایه اول تا چهارم

یکی دیگر از دوره‌های آموزشی کلاسینو، دوره ابتدایی پایه اول تا چهارم است. دانش‌آموزان در این دوره به ویدیوهای آموزشی پایه اول تا چهارم به صورت جامع و کامل دسترسی دارند. این دوره‌ها نه تنها مفاهیم اساسی و اصولی را به دانش‌آموزان ارائه می‌دهند، بلکه با استفاده از روش‌های تدریس متنوع و پویا، مطالب را به شیوه‌ای جذاب ارائه می‌کنند.

دانش‌آموزان پایه اول تا چهارم ابتدایی در این دوره می‌توانند مفاهیم ریاضی را با زبانی ساده و جذاب یاد بگیرند. کلاسینو در این دوره‌ها با تدریس‌های متنوع و جذاب یادگیری درس ریاضی را برای دانش‌آموزان راحت‌تر می‌کند. بنابراین دانش‌آموزان قادر خواهند بود تا بهترین نمرات را در امتحانات به دست آورند و از تسلط کامل بر مباحث پایه‌ای خود بهرهمند شوند.

این دوره‌ها علاوه بر ارائه محتوای آموزشی درس ریاضی، تمرینات و مثال‌های متنوعی را نیز برای این درس ارائه می‌دهند تا دانش‌آموزان بتوانند مفاهیم را به ‌طور کامل و جامع درک کنند و درک بهتری از مفاهیم ریاضی داشته باشند. همچنین دوره ریاضی کلاسینو با ارائه تمرینات عملی و پروژه‌های کاربردی کمک می‌کند تا مهارت‌های ریاضی در دانش‌آموزان تقویت پیدا کند.

اساتید ریاضی در دوره ابتدایی پایه اول تا چهارم

 • کلاس آنلاین ریاضی سال چهارم ابتدایی سال تحصیلی 1403-1402 استاد شادی
 • کلاس آنلاین ریاضی سال سوم ابتدایی سال تحصیلی 1403-1402 استاد هانیه پور احمدیان
 • کلاس آنلاین ریاضی سال دوم ابتدایی سال تحصیلی 1403-1402 استاد زهرا خانی
 • کلاس آنلاین ریاضی سال اول ابتدایی سال تحصیلی 1403-1402 استاد محمدرضا دِهنه‌ای

 

6) ریاضی کلاسینو در دوره‌های جامع یازدهم

داوطلبان و دانش‌آموزان در دوره جامع یازدهم کلاسینو تنها به مفاهیم ریاضی در پایه یازدهم دسترسی دارند. این دوره به صورت جامع و کامل مفاهیم ریاضی در پایه یازدهم را به داوطلبان و دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. داوطلبان می‌توانند مفاهیم ریاضی را یاد بگیرند و بهترین نمرات را در امتحانات به دست آورند.

اساتید ریاضی کلاسینو در دوره جامع یازدهم

 • کلاس آنلاین ریاضی تجربی و حسابان سال یازدهم استاد بهرام جلالی
 • کلاس آنلاین ریاضی تجربی و حسابان سال یازدهم استاد بابک سادات
 • کلاس آنلاین آمار و احتمال سال یازدهم استاد محمد صحت‌ کار
 • کلاس آنلاین هندسه سال یازدهم استاد بهرام جلالی
 • کلاس آنلاین ریاضی ویژه رشته انسانی سال یازدهم استاد خسرو محمدزاده

 

 

 

 

 

7) ریاضی کلاسینو در دوره‌ جامع دهم

داوطلبان و دانش‌آموزان در دوره جامع دهم کلاسینو به تنهایی به مفاهیم دروس در پایه دهم دسترسی خواهند داشت. ریاضی کلاسینو در پایه دهم تنها شامل مفاهیم و مباحث درس ریاضی در پایه دهم است. این دوره آموزشی با بهره‌گیری از روش‌های تدریس متنوع و موثر، مفاهیم پیچیده ریاضی را به دانش‌آموزان توضیح می‌دهد و از دانش‌آموزان انتظار می‌رود تا با تمرینات و مثال‌های متنوع، مهارت‌های ریاضی خود را تقویت کنند.

داوطلبان با مشاهده این دوره آموزشی قادر خواهند بود تا مفاهیم ریاضی پایه دهم را به خوبی درک کرده و در امتحانات به بهترین نتایج دست یابند. این دوره همچنین به داوطلبان کمک می‌کند تا با تسلط بر مباحث پایه‌ای ریاضی به طور کامل برای مواجهه با چالش‌های سطح بالاتر در مقاطع تحصیلی بعدی آماده شوند.

8) ریاضی در دوره تیر نهایی کلاسینو

کلاسینو یک دوره جامع و کامل به نام تیر نهایی دارد که برای مدت زمان مابین کنکور اردیبهشت و تیر بسیار مناسب است. داوطلبانی که درس ریاضی این دوره را انتخاب می‌کنند به راحتی توانایی قبولی در کنکور و کسب یک نمره بالا را در امتحانات نهایی دارند. بنابراین ریاضی تیر نهایی کلاسینو به داوطلبان این امکان را می‌دهد تا آن‌ها بالاترین نمره ریاضی را در امتحانات نهایی به دست آورند و در کنار آن درصد بالایی نیز در کنکور برای درس ریاضی داشته باشند.

اساتید ریاضی کلاسینو در دوره تیر نهایی

 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر ریاضی تجربی: استاد آریان حیدری
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر ریاضی تجربی: استاد بابک سادات
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر حسابان: استاد آریان حیدری
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر حسابان: استاد بابک سادات
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر ریاضی انسانی: استاد خسرو محمدزاده
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر ریاضی انسانی: استاد آریان حیدری
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر هندسه و گسسته: استاد محمد صحت کار
 • کلاس همایش جمع بندی کنکور تیر هندسه و گسسته: استاد بهرام جلالی

 

 

 

9) ریاضی کلاسینو در دوره جامع کنکور شروع از مرداد

همانطور که در بخش بالا نیز به آن اشاره کردیم کلاسینو دوره‌های آموزشی متنوعی برای درس ریاضی دارد. هر داوطلبی با توجه به نوع نیاز خود می‌تواند یک دوره ریاضی را برای یادگیری این درس انتخاب کند. یکی دیگر از دوره‌های ریاضی کلاسینو در دوره جامع کنکور شروع از مرداد کلاسینو است. این دوره ویدیوهای ریاضی خود را از مرداد ماه شروع می‌کند. به عبارت دیگر داوطلبان و دانش‌آموزان از تابستان برای کنکور شروع به یادگیری درس ریاضی می‌کنند. داوطلبان و دانش‌آموزان در این دوره نیز به صورت جامع و کامل مفاهیم ریاضی را یاد می‌گیرند و با تست‌های کنکور آشنا می‌شوند.

اساتید ریاضی در دوره شروع از مرداد

 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور ریاضی تجربی: استاد آریان حیدری
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور ریاضی تجربی: استاد بابک سادات
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور حسابان: استاد آریان حیدری
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور حسابان: استاد بابک سادات
 • کلاس آنلاین کنکور ریاضی ویژه رشته انسانی: استاد آریان حیدری
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور ریاضی ویژه رشته انسانی: استاد خسرو محمدزاده
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور هندسه و گسسته: استاد محمد صحت‌ کار
 • کلاس آنلاین جامع مرداد کنکور هندسه و گسسته: استاد بهرام جلالی

 

 

اساتید ریاضی کلاسینو

به نظر شما چرا کلاسینو محبوبیت زیادی مابین دانش‌آموزان و داوطلبان دارد؟ دلایل بسیار زیادی را برای این سوال می‌توان مطرح کرد. شاید به نظر برخی از داوطلبان مهم‌ترین دلیل محبوبیت کلاسینو، تنوع دوره‌های آموزشی این موسسه است. اما اکثر داوطلبان با یک نظر دیگر موافق هستند. اکثر داوطلبان کلاسینو را به دلیل اساتید این موسسه انتخاب می‌کنند. اساتیدی که در کلاسینو حضور دارند جزو بهترین اساتید ایران هستند.

اساتید کلاسینو از میان برترین اساتید ایران انتخاب شده‌اند. هر درس در کلاسینو توسط چندین مدرس تدریس می‌شود. این بدین معنی است که داوطلبان و دانش‌آموزان می‌توانند درس مورد نظر خود را با استاد مورد علاقه خود مطالعه کنند.

با اطمینان می‌توان گفت که اساتید کلاسینو بهترین اساتید در حوزه خود هستند. اساتید ریاضی کلاسینو برای تمامی رشته‌ها و پایه‌های تحصیلی دوره‌های متنوعی برگزار می‌کنند. به عبارت دیگر، هر دانش‌آموز با توجه به سطح خود می‌تواند در دوره‌های مورد نیاز خود شرکت کند. این اساتید با برگزاری دوره‌های آموزشی، تست‌زنی، جمع‌بندی و همایش به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری کمک چشمگیری در امتحانات و کنکور می‌کنند. شما می‌توانید در بخش زیر با اساتید ریاضی کلاسینو در تمامی مقاطع آشنا شوید:

 

اساتید ریاضی کلاسینو در پایه دوازدهم و مقطع کنکور

 

استاد پایه تحصیلی گروه آموزشی
استاد آریان حیدری پایه دوازدهم و کنکور رشته تجربی، انسانی و ریاضی
استاد بابک سادات پایه دوازدهم و کنکور رشته تجربی و ریاضی
استاد خسرو محمدزاده پایه دوازدهم و کنکور رشته انسانی

 

اساتید ریاضی کلاسینو در پایه یازدهم

 

استاد درس گروه آموزشی
استاد بابک سادات ریاضی، حسابان تجربی و ریاضی
استاد بهرام جلالی ریاضی، حسابان و هندسه تجربی و ریاضی
استاد خسرو محمدزاده ریاضی انسانی
استاد محمد صحت کار آمار و احتمال ریاضی

 

 

اساتید ریاضی کلاسینو در پایه دهم

 

استاد درس گروه آموزشی
استاد بابک سادات ریاضی تجربی و ریاضی
استاد بهرام جلالی ریاضی تجربی و ریاضی
استاد احسان غیاثی ریاضی تجربی و ریاضی
استاد خسرو محمدزاده ریاضی انسانی
استاد علیرضا اردستانی هندسه ریاضی

 

اساتید ریاضی کلاسینو در دوره هفتم تا نهم

 

استاد پایه تحصیلی
استاد حامد اصلانی هفتم
استاد علیرضا اردستانی هشتم و نهم
استاد آرین جاماسبی نهم

 

استاد ریاضی کلاسینو در دوره ابتدایی

 

استاد پایه تحصیلی
استاد محمدرضا دهنه‌ای اول ابتدایی
استاد زهرا خانی دوم ابتدایی
استاد هانیه پوراحمدیان سوم ابتدایی
استاد خانم شادی چهارم ابتدایی
استاد حامد اصلانی پنجم و ششم ابتدایی

 

ثبت نام در دوره‌های کلاسینو

کلاسینو یکی از بهترین آموزشگاه‌های آنلاین ایران است که از مقطع ابتدایی تا کنکور خدمات آموزشی مختلفی را به دانش‌آموزان و داوطلبان ارائه می‌دهد. این آموزشگاه دوره‌های خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کند و از اساتید برجسته کشور استفاده می‌کند. دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند به راحتی با اساتید در ارتباط باشند و مشکلات درسی خود را حل کنند. هزینه ثبت‌نام کلاسینو رایگان است و داوطلبان می‌توانند به راحتی ثبت‌نام کنند.

 

سوالات متداول در مورد دور‌ه‌های ریاضی کلاسینو

1) دوره‌های ریاضی کلاسینو برای مشاهده کدام دانش‌آموزان و داوطلبان مناسب است؟

دوره‌های ریاضی کلاسینو برای مشاهده تمامی داوطلبان گروه‌های آموزشی ریاضی، تجربی و انسانی مناسب است.

2) آیا داوطلبان و دانش‌آموزان با سطح آموزشی ضعیف امکان مشاهده دوره‌های آموزشی کلاسینو را دارند؟

بله تمامی دانش‌آموزان و داوطلبان با هر سطح علمی امکان مشاهده دوره‌های آموزشی ریاضی کلاسینو را دارند.

3) کدام اساتید در کلاسینو دوره‌های ریاضی را تدریس می‌کنند؟

کلاسینو از بهترین اساتید کشور برای تدریس درس ریاضی استفاده می‌کند. اساتید مختلفی مانند استاد آریان حیدری، استاد بابک سادات، استاد خسرو محمدزاده و … در کلاسینو درس ریاضی را به داوطلبان و دانش‌آموزان آموزش می‌دهند.

4) دوره‌های ریاضی کلاسینو چه مباحثی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند؟

دوره‌های ریاضی کلاسینو تمامی مفاهیم و مباحث درس ریاضی را همراه با تست‌های مختلف در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند.

 

 

نوشته های مرتبط