آریان حیدری

آریان حیدری

آریان حیدری استاد ریاضی کلاسینو می باشد. ریاضی درسی شیرین و کاربردی است اگر آموزش درستی برای یادگیری آن داشته باشید. در غیر اینصورت به درسی سخت و پیچیده تبدیل می‌شود که یادگیری آن یک چالش بزرگ خواهد بود. این درس به خصوص در دوره دبیرستان حرفه‌ای و سخت‌تر می‌شود و در رشته‌های تجربی و ریاضی، معیاری برای ورود دانش آموزان به دانشگاه خواهد شد. بسیاری از دانش آموزان دبیرستانی به خصوص در زمان آمادگی برای کنکور، جهت یادگیری این درس به سراغ مدرسان ریاضی می‌روند. آریان حیدری یکی از اساتید رشته ریاضی است که در چند سال اخیر عنوان بهترین مدرس ریاضی به خصوص برای دانش‌ آموزان دهه هشتادی را در اختیار داشته و در میان دانش آموزان این دهه به ژنرال ریاضی معروف است. در ادامه به معرفی سوابق ایشان می‌پردازیم.

 

بیوگرافی استاد آریان حیدری

استاد حیدری، مدرس برتر ریاضی کلاس‌های آنلاین در رشته کامپیوتر تحصیل کرده‌اند و مدرک خود را در شاخه MBA مقطع ارشد از دانشگاه شریف دریافت کرده‌اند. استاد حیدری مدرس فوق‌العاده رشته ریاضی به خصوص برای دانش آموزان رشته تجربی هستند. روش تدریس ریاضی توسط استاد حیدری جذاب و متفاوت است و با شیوه‌ای که به کار می‌برند به خوبی باعث جذب مخاطب و دانش آموزان می‌شوند.

استاد حیدری یک استقلالی دو آتیشه و طرفدار پر و پا قرص فوتبال است و در سنین نوجوانی این ورزش را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کرد و در پست دروازه‌بان بازی می‌کرد. با وجود موفقیت در این رشته به دلایل مختلف از جمله مخالفت پدر و مادر، استاد حیدری ورزش را کنار گذاشته و به طور جدی برای کنکور آماده شدند. ایشان در سال 1382 موفق به کسب رتبه 888 شده و همان سال در رشته کامپیوتر امیرکبیر پذیرفته شدند. رشته‌ای که مورد علاقه ایشان نبود اما مسیر ورود استاد به تدریس ریاضی را هموارتر کرد. به دلیل قبولی در رشته‌ای خوب با رتبه خوب، استاد حیدری از سال 1383 تدریس را به صورت خصوصی آغاز کرده‌اند و به مرور، با تلاش و پشتکار در این مسیر ثابت شدند.

رزومه درخشان استاد آریان حیدری

زمانی که در مورد بهترین دبیران ریاضی کنکور صحبت می‌شود، بسیاری از افراد ابتدا نام استاد آریان حیدری را به زبان می‌آورند. این موضوع دلایل زیادی دارد که مهم‌ترین آن، رزومه پربار و درخشان استاد است. در ادامه می‌توانید رزومه و سوابق کاری و علمی استاد را مشاهده کنید:

 • بیش از 10 سال سابقه حرفه‌ای در تدریس ریاضیات
 • مدرس درس ریاضی در دانشگاه امیرکبیر
 • مدرس بسیاری از مدارس نمونه و درجه یک شهر تهران
 • مدرس آموزشگاه‌های برتر کنکوری تهران مانند کلاسینو
 • فعالیت به عنوان استاد پروازی
 • مدرس صدا و سیما
 • خالق شیوه‌های نوین تدریس ریاضی برای یادگیری آسان این درس
 • سابقه خوب در زمینه مشاوره کنکور و….

روش تدریس خلاقانه، راز موفقیت استاد آریان حیدری

یکی از دلایلی که موجب محبوبیت استاد حیدری در میان نسل جوان شده، شیوه خلاقانه تدریس ریاضی توسط ایشان است. برخلاف تصور عموم دانش آموزان در مورد مدرسان ریاضی که روحیه‌ای خشک و خسته کننده دارند، استاد حیدری کلاس‌هایی شاد و پر انرژی برگزار می‌کند. لحن دوستانه و پر هیجان استاد حیدری، دو راز برتری کلاس‌های ایشان نسبت به دیگر اساتید ریاضی است. در کنار برگزاری کلاس‌ها به شیوه متفاوت، تدریس درس ریاضی با روشی جدید و مبتکرانه هم از جمله دلایلی است که استاد حیدری را به موفقیت می‌رساند.

به عنوان یکی از شیوه‌های خلاقانه استاد حیدری در تدریس می‌توان به حل سوالات در مبحث توابع اشاره کرد. شیوه تدریس استاد حیدری برای توابع ترکیبی و معکوس با کمک قاعده عدد گذاری در سوال کمک می‌کند که حل تست‌های این مبحث مهم در کسری از ثانیه انجام شود. روش تدریس استاد حیدری به صورتی جذاب است که پس از یک همایش چند ساعته با ایشان هم احساس خستگی نخواهید کرد و باز هم برای یادگیری ریاضی شور و انرژی دارید.

آریان حیدری

میزان قبولی دانش آموزان استاد آریان حیدری

یکی از نکات مهم در رزومه کاری هر استاد و مدرس، میزان قبولی‌ها و درصد دریافتی دانش آموزان است. آریان حیدری در این زمینه هم یکی از بهترین‌ها است و در چند سال اخیر بیشترین قبولی مربوط به درس در اختیار ایشان بوده است. البته تنها روش تدریس عامل قبولی و درصد بالای دانش آموزان استاد حیدری در درس ریاضی نیست و ایشان در کنار ارائه روش‌های تدریس، بهترین روش‌ها برای یادگیری، افزایش تمرکز، حفظ و تسلط به مطالب، مرور و… را نیز به دانش آموزان خود آموزش می‌دهد تا شانس قبولی آن‌ها بیشتر شود.

کارنامه دانش آموزان استاد حیدری که در سایت‌های مختلف قابل مشاهده است، گواهی برای کیفیت بالای تدریس استاد و همراهی دانش آموزان با شیوه تدریس استاد است. به خصوص در دوره کرونا که تدریس در حوزه کنکور بیشتر به صورت آنلاین انجام می‌شد، استاد حیدری توانست با دریافت بیشترین میزان قبولی با برگزاری کلاس‌های آنلاین، کیفیت تدریس و توانایی‌های خود را بیش از پیش مطرح کند. در حال حاضر کلاس‌های استاد حیدری جزو شلوغ‌ترین کلاس‌های ریاضی به خصوص در بستر آنلاین هستند.

تحلیل و بررسی کلاس‌های استاد آریان حیدری

همان‌طور که گفتیم، یکی از ویژگی‌های استاد حیدری توسط متفاوت ریاضی توسط ایشان است. شیوه تدریس استاد آریان حیدری کاملا خلاقانه و صرفا متعلق به ایشان است و برای یادگیری آن سال‌ها تجربه کسب کرده‌اند. با روش‌هایی که استاد حیدری در اختیار دانش آموزان خود می‌گذارد، ریاضی حتی تا دانشگاه هم رشته‌ای آسان خواهد بود. البته مهارت ریاضی و حل تمرینات آن تنها یکی از مهارت‌هایی است که شرکت در کلاس‌های استاد حیدری به دنبال دارد. در صورتی که کلاس‌های ایشان را با دقت دنبال کنید، مهارت‌های زیر را نیز به دست خواهید آورد.

 • مهارت‌ محاسبات سریع: یکی از مهارت‌های مهم برای دانش آموزان و دانشجویان محاسبه سریع است تا در زمان کنکو لازم برای بررسی تمام سوالا را داشته باشند. البته این توانایی در کنار دقت و تمرکز تقویت می‌شود تا صرف داشتن توانایی حل مسئله، به دلیل بی‌دقتی سوال از دست نرود
 • توانایی استدلال: مهار و توانایی استدلال یکی دیگر از مهارت‌های مهمی است که دانش آموزان استاد حیدری پس از مدتی کسب می‌کنند.
 • توانایی مدل سازی: در نهایت دانش آموزان و افرادی که با استاد آریان حیدری دوره دیده و ریاضی را یاد می‌گیرند پس از مدتی مهارت مدل سازی را نیز کسب می‌کنند. این مهارت هم در درس ریاضی و هم در دیگر دروس محاسبات کاربردی است.

نوشته های مرتبط